Kabouterhuisje voor 2 personen

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer

Verken overdag Urk en de prachtige omgeving en geniet ’s avonds van een comfortabele nachtrust in ons knusse Kabouterhuisje. Dit 2-persoons huisje is compact maar praktisch ingericht en ideaal voor een eenvoudig en ontspannen verblijf in de natuur.

Het huisje beschikt over twee eenpersoonsbedden en biedt alles wat u nodig heeft voor een fijne overnachting na een dag vol ontdekkingen. Het ligt dicht bij het toiletgebouw, zodat alle voorzieningen altijd binnen handbereik zijn.

Buiten vindt u een gezellig en gemoedelijk terras waar u heerlijk kunt zitten. U kunt hier genieten van uw rust of juist een praatje maken en een drankje doen met de buren.

Voor wie met meer personen reist: het 4-persoons Kabouterhuisje beschikt over een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden.

Prijzen en beschikbaarheid Kabouterhuisje voor 2 personen